מה כבר נגמר? איך לעשות אפטר פארטי בלתי נשכח!

מנת שף

אפטר פארטי

אז עם הכבוד (ובהחלט יש כבוד) לקבלת הפנים ולחופה, בשנים האחרונות הופך שלב האפטר פארטי בחתונות לחלק משמעותי וחשוב לא פחות מהאחרים.

הרגעים האלו בהם נשארו רק "החוגגים הכבדים" לצד העובדה כי זה השלב בו החלקים הרציניים נמצאים כבר מאחורי הזוג המאושר, הופכים את האפטר בחתונות לדבר הכי משוחרר, קליל וכיפי ולא פלא שיותר ויותר זוגות בוחרים להשקיע דווקא בו.

אז איך להפוך את האפטר שלכם למושלם? ובכן, מן הראוי להתייחס כאן לשני דברים חשובים – האחד הוא האוכל והשני הוא כל אטרקציה שהיא שאינה קשורה באוכל.

אך לפני שנגע באפשרויות, חשוב תמיד לזכור שהאפטר לעולם תלוי בסגנון החתונה ובעונות השנה ואם תדעו להתאים אותם כמו שצריך, צפוי לכם אפטר בהחלט מגניב שלא יישכח בקלות.

אז נתחיל באוכל: האמת היא שזה לא משנה אם בחרתם בקינוחים, במנה אחרונה נוספת או בכל סוג של נשנוש שהוא – חשוב תמיד לדאוג שהמנות יגיעו בתצורה קטנה ונוחה לאכילה, כך שהאורחים שלכם, שבשלב הזה כבר כנראה מתנדנדים קלות לכל הפחות, יוכלו לנשנש במהירות ולחזור לרקוד.

האירוע שלכם בעונה חמה? פנקו אותם בשלגונים, פירות וקינוחים קרים מרעננים.

עונה קרה? דאגו לנשנושים שיעזרו להם להתחמם. שימו לב תמיד שלא בחרתם באוכל כבד מדי שיפיל את האורחים שלכם וירחיק אותם מהרחבה.

חשוב תמיד לוודא שהעמדות יפות ומסוגננות, אחלה דרך לשנות אווירה ולהביא משהו חדש גם בשלב של סוף האירוע.

עד כאן ענייני האוכל.

בואו נדבר קצת על אטרקציות אחרות שיכולות להרים לכם את האפטר:

  • עמדת צילום עצמי למשל היא גם חוויה נחמדה לאורחים מבושמים וגם מתנה נחמדה שיקבלו בצאת האירוע.
  • דוכן קעקועים זמניים בהחלט יכול להיות תוספת נחמדה ודרך מעולה לנוח ולהירגע קצת אחרי הריקודים
  • חלוקה של אביזרים מגניבים בהחלט יכולה להרים עוד יותר את האווירה.

בנושא הזה חשוב שתנסו לשרטט עד כמה שניתן את האופי של האורחים שלכם ולהתאים להם אטרקציות שילהיבו אותם. תזכרו שמה שמתאים לחבר'ה מסוימים לאו דווקא יתאים לאחרים!

לטיפים נוספים...