איך לתכנן חתונה בלי להתגרש?

יומן

סוף סוף הוא הציע ואת אמרת "כן" ספוג באהבה, אתם מסתובבים כמו זוג יונים ומככבים בכל סטורי אפשרי… עד שמגיע הרגע לתכנן את החתונה.

ופתאום מתחילים חילוקי דעות על סוג האולם, על המוזיקה, על האורחים והכי חמור – המשפחות נכנסות ומתערבות במקום להשכין שלום.

אז איך לעבור את התקופה בשלום ועדיין להישאר אוהבים?

  1. תשבו ביחד ותסגרו איזה אופי הייתם רוצים שיהיה לאירוע ומה הקו המנחה שלפיו תקבעו כל החלטה. ואם מגיעים לחצים מבחוץ, אל תציבו אחד מכם בחזית מול ההורים. אמרו "אנחנו רוצים אחרת", וגבו האחד את השני.
  2. תחלקו משימות בינכם, על מה אחראית הכלה, על מה החתן ומה החלטה משותפת של שניכם. אם הבן זוג לא מבין בפרחים או איפור אין סביה שיעזור לך לבחור זר. לעומת זאת – לקישוטי הרכב ואביזרים לרחבה הוא יכול לדאוג לבד ועל הדרך להפתיע אותך ביום הגדול.
  3. בינינו, אין שום דבר רומנטי במשא ומתן עם ספקים, חתימה על חוזים וקבלת החלטות כלכליות משמעותיות. ההתעסקות הזאת מהווה גורם לזוגות רבים לאבד את הזוגיות ולשכוח מה המטרה של המרוץ המטורף שנשאבו לתוכו.

שבו ביחד מול לוח השנה וקבעו לו"ז לסידורי חתונה שיהיה מקובל על שניכם (לא חייבים לנסוע לראות אולם דווקא ערב לפני המצגת השנתית להנהלה) והכי חשוב – קבעו גם ערב אחד ללא סידורי חתונה כלל..

והכי חשוב – למרות כל העומס, אל תשכחו לתת חיבוק, לשלוח מסרון אוהב ולזכור – שזה רק ערב אחד שאחריו מחכים לכם חיים שלמים של אהבה.

לטיפים נוספים...